Rodzina 500+

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych


I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

                                                           

SIEDZIBA ZESPOŁU

Sąd Rejonowy w Żarach

ul.  Spokojna 20

68-200 Żary

Sekretariat I Zespołu

sekretarka Agnieszka Bednarek

godz. przyjęć interesantów 07.00-15.00

pokój nr 236

tel.68 36 35 344

 

Kierownik I Zespołu

Aleksandra Jakubiak, email aleksandra.jakubiak@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, środa, piątek w godz. 08.00-15.00

przyjęcia interesantów: poniedziałek, środa, piątek w godz. 09.00-14.00

pokój nr 237, 

tel. 68 36 35 365, fax 68 419 83 23,

tel. komórkowy 728 962 741

 

KURATORZY ZAWODOWI:

Stanisław Kuźmiak, email stanislaw.kuzmiak@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, wtorek 08.00-15.00,

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326,  tel. komórkowy  728 962 349    

 

Renata Lepko, email renata.lepko@zary.sr.gov.pl

dyżur: środa, piątek 08.00-15.00,

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326, tel. komórkowy 728 966 544     

 

Olga Rynkiewicz, email olga.rynkiewicz@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, czwartek godz. 08.00-15.00,

pokój nr 235,

tel.68 36 35 326, tel. komórkowy 728 964 468

 

Daniel Sendziak email daniel.sendziak@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, czwartek godz. 08.00-15.00, 

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326, tel. komórkowy 506 098 365   

 

Małgorzata Wąsińska email małgorzata.wasinska@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, środa godz. 08.00-15.00,

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326,  tel. komórkowy 728 968 266    

 

Elżbieta Małek, email elzbieta.malek@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, czwartek w godzinach 08.00 – 15.00

pokój nr 122,

tel.  68 36 35 362,   fax 68 41 98 325,   tel. komórkowy 506-098-359

 

Lidia Lipowska-Tulska, email lidia.lipowska-tulska@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, piątek  8.00 - 15.00,

pokój nr 121,

tel.  68 36 35 364, tel. komórkowy 728-965-618

 

Oliwier Wiśniewski, email oliwier.wisniewski@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, czwartek 8.00 - 15.00,

pokój nr 121,

tel.  68 36 35 364 tel. komórkowy 728-968-121

 

Beata Białko, email beata.bialko@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, piątek 8.00- 15.00,

pokój nr 122,

tel.  068 36 35 362 fax 68 41 98 324, tel. komórkowy 728-966-531

 

Magdalena Giełdon, email magdalena.gieldon@zary.sr.gov.pl

dyżur:

pokój nr 121,

tel.  68 36 35 364,   fax 68 41 98 325,   tel. komórkowy 728 968 847

 

 

Konrad Wagner, email konrad.wagner@zary.sr.gov.pl

pokój 121

dyżur: wtorek, środa godz. 8.00-15.00,

tel.  68 36 35 346, tel. komórkowy 795-412-831