Rodzina 500+

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 

Teren działania zespołu obejmuje gminy:

Żary, Łęknica, Przewóz, Trzebiel, Tuplice, Lubsko, Jasień, Brody.

SIEDZIBA ZESPOŁU

Sąd Rejonowy w Żarach

ul. Spokojna 20, 68-200 Żary

 

SEKRETARIAT ZESPOŁU

st .sekr. sąd. Izabela Krutnik

godziny przyjęć interesantów: 07.00-15.00

pokój nr 101

tel. 068 36 35 343

email:iizkss@zary.sr.gov.pl

 

 

KIEROWNIK ZESPOŁU

Piotr Glock

pokój nr 101

tel. 068 36 35 343, tel. komórkowy 506 098 335

fax 68 41 98 324

email:piotr.glock@zary.sr.gov.pl

Dyżur:  wtorek godz. 8.00 - 15.00, czwartek godz. 10.00 - 15.00, piatek 10.00 - 1500

przyjęcia interesantów poniedziałek, wtorek,  czwartek  godz. 10.00 - 13.00

 

KURATORZY ZAWODOWI:

Paweł Karłyk, email pawel.karlyk@zary.sr.gov.pl

pokój nr 233

tel. 068 36 35 345, tel.komórkowy 728 837 160

fax 68 41 98 324 

dyżur: czwartek, piątek  godz. 08.00 - 13.00,

 

Monika Kowalska, email monika.kowalska@zary.sr.gov.pl

pokój nr 233

tel. 068 36 35 345, tel. komórkowy 504 019 107

fax 68 41 98 324

dyżur: wtorek godz. 10.00-15.00, czwartek godz. 8.00-13.00,

 

Bartosz Wiatrowski, email bartosz.wiatrowski@zary.sr.gov.pl

pokój nr 234

tel. 068 36 35 363, tel. komórkowy 504 018 825

fax 68 41 98 324

dyżur: poniedziałek godz. 8.00-15.00, środa godz. 10.00-15.00

 

Agnieszka Maciołek, email agnieszka.maciolek@zary.sr.gov.pl

pokój nr 233

tel. 068 36 35 345, tel. komórkowy 728 962 032,

fax 68 41 98 324    

dyżur: poniedziałek godz. 10.00 -15.00, środa godz. 10.00 - 15.00

                                                                                        

Agnieszka Tatarek, email agnieszka.tatarek@zary.sr.gov.pl

pokój nr 234

tel. 068 36 35 363, tel. komórkowy 784 972 570

fax 68 41 98 308

dyżur: poniedziałek godz. 8.00 - 13.00, czwartek godz. 10.00 - 15.00

 

Marlena Rabiega, email marlena.rabiega@zary.sr.gov.pl

pokój nr 235

tel. 068 36 35 346, tel. komórkowy 728 961 677

fax 68 41 98 324

dyżur: wtorek godz. 8.00 - 13.00, piątek godz. 8.00 - 13.00

 

Zbigniew Krupa, email zbigniew.krupa@zary.sr.gov.pl

pokój nr 235

tel. 068 36 35 346, tel. komórkowy 728 961 248

fax 68 41 98 324

dyżur: poniedziałek  godz. 10.00 - 15.00, środa godz. 8.00 - 13.00

 

Katarzyna Rapiej, email katarzyna.rapiej@zary.sr.gov.pl

pokój 233

tel. 068 36 35 345, tel. komórkowy 728 965 015,

fax 68 41 98 324

dyżur: poniedziałek  godz. 10.00- 15.00, środa godz.8.00 - 13.00

 

Izabella Gaweł,  email izabella.gawel@zary.sr.gov.pl

pokój nr 235

 tel. 068 36 35 346, tel. komórkowy 504 018 759

fax 68 41 98 324

dyżur: wtorek  godz. 8.00-13.00, czwartek 8.00-13.00

 

 

Konrad Wagner, email konrad.wagner@zary.sr.gov.pl

pokój 235

dyżur: wtorek godz. 8.00-13.00, piątek 10.00-15.00

tel.  68 36 35 346, tel. komórkowy 795-412-831